Знижки до -20%
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Декоративні штукатурки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Декоративна штукатурка

Декоративну штукатурку можна сміливо визнати однією з найпопулярніших і затребуваних позицій сучасного будівельного ринку. Унікальні художні можливості цього оздоблювального матеріалу дозволяють знаходити і реалізовувати найсміливіші і нестандартні ідеї, отримуючи при цьому міцні поверхні з винятковими декоративними властивостями.

Переваги декоративної штукатурки

Покриття з декоративної штукатурки - це не тільки красиве, але і практичне рішення.

У його найяскравіших переваг можна включити:

 • відмінну вологостійкість, що дозволяє використовувати цей унікальний матеріал у приміщеннях з підвищеною вологістю;
 • інертність до запах;
 • чудові звукоізолюючі якості, що дозволяють укладати декоративну штукатурку в приміщеннях з високим шумовим навантаженням;
 • прекрасні теплоізолюючі характеристики, що дозволяють заощаджувати енергоресурси;
 • зручність догляду, міцність та довговічність.

Серед найбільшого розмаїття марок, пропонованих виробниками, можна виділити три основні різновиди декоративної штукатурки, що використовується для різних цілей. Це:

 • венеціанська штукатурка;
 • фактурна штукатурка;
 • структурна штукатурка.

Особливою декоративністю відрізняється венеціанська штукатурка, що знаходить найширше застосування в дизайні найвишуканіших інтер'єрів.

Венеціанська штукатурка

Правильний вибір марки, дотримання технології нанесення і якість штукатурки дозволяють отримати покриття, яке за своїми декоративними якостями ні в чому не поступається природному каменю. Обов'язковою умовою якісної венеціанської штукатурки є присутність у складі строго дозованого набору ключових інгредієнтів. При невиконанні цієї умови виробник пропонує не більше ніж імітацію венеціанської штукатурки відповідної якості.

У склад класичної венеціанської штукатурки входять:

 • гранітний, вапняний, мармуровий, малахітовий або оніксовий пил або їх поєднання;
 • зв'язуючий компонент гашене вапно, акрилова смола та ін.
 • неорганічні та обмежені кислоти;
 • віск.

Купити якісну оригінальну венеціанську штукатурку від виробника і проконсультуватися з будь-яких технічних питань ви зможете в інтернет-магазині Ircom.

Фактурна штукатурка ВГТ

Використання фактурної штукатурки дозволяє створювати ефектне декоративне покриття, що імітує тканину з перламутровим відливом, ефектом шовку, що переливається кольорами, і ін. Додаючи до складу фактурної штукатурки концентрований пігмент кольору можна отримати ексклюзивне покриття необхідного кольору і відтінку.

Фактурна штукатурка володіє всіма перевагами декоративної штукатурки - відмінною вологостійкістю, високою адгезією до оштукатурених, бетонних, цегляних, гіпсокартонних, азбоцементних основ і простоти догляду.

Структурна штукатурка

Структурна штукатурка чудово лягає практично на будь-які поверхні, вигідно відрізняється підвищеною стійкістю до механічних навантажень, здатна надійно закласти навіть найдрібніші тріщини, морозостійка, пластична, не пропускає повітря.

У складі структурної штукатурки можуть бути всілякі дрібні частинки кварцу, слюди, деревних волокон, слюди та інших натуральних матеріалів. В якості зв'язуючого матеріалу може виступити силікат калію, синтетичний латекс, цементно-вапняна суміш.

Робота з структурною штукатуркою і кінцевий ефект значною мірою визначається рівнем професіоналізму майстра.

Як придбати продукцію?

Купити венеціанську, фактурну або структурну штукатурку від виробнику за доступними цінами ви можете в  можете в магазині декоративних штукатурок Ircom  До ваших послуг зручна і швидка доставка по Києву, Житомиру та в інші міста України.

Вгору