Знижки до -20%
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фарби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Фарби

Фарба - різновид лакофарбового матеріалу (ЛКМ), що дозволяє отримати стійке покриття різних поверхонь з вираженими захисними і декоративними властивостями. Якість покриття визначається точністю вибору фарби і дотриманням технології її нанесення.

Різновиди фарб за основними критеріями вибору

Всі існуючі фарби умовно ділять на фасадні та інтер'єрні. Перші використовуються для зовнішніх робіт і фарбування поверхонь кам'яних і дерев'яних стін, цоколів будівель і будівель, малих архітектурних форм і т.п. Фарби другої групи застосовують для внутрішніх робіт, покриваючи ними підлоги, стіни, стелі та різні поверхні інтер'єру.

Умови експлуатації фарбувального покриття – ще один найважливіший критерій вибору складу. Так фасадні поверхні, що постійно контактують з навколишнім середовищем, потребують захисту в значно більшій мірі, що відбивається на рецептурі атмосферостійких фарб. Акцент при розробці складів для інтер'єрних покриттів, що не випробовують прямих атмосферних впливів, робиться на декоративних якостях.

Класифікація фарб налічує 9 груп - водостійкі, термостійкі, атмосферостійкі і обмежено атмосферостійкі, хімічно стійкі та ін. Формується складний склад фарб з безлічі компонентів, кожен з яких виконує в ньому суворо певну роль, включаючи:

 • наповнювачі (дрібні порошкоподібні фракції гірських порід) інертні мінеральні речовини, що збільшують сухий залишок складу;
 • плівкоутворюючі сполучні компоненти сприяють утворенню міцної захисної плівки, визначають тип фарби - алкідні та пр.
 • пластифікатори - компоненти, що дозволяють знизити в'язкість складу, що підвищують його еластичність і гнучкість;
 • розчинники - леткі рідини, що забезпечують розчинення лакофарбових матеріалів підвищеної в'язкості;
 • сикативи - каталізатори, що сприяють прискоренню затвердіння рослинних оксидованих олій;
 • пігменти (природні та штучні) - тонкодисперсні кольорові порошки, що надають складу кольору та покриваність.

Вибирайте якість

Найбільш популярні види фарби відмінної якості представлені на сайті ИрКом в широкому асортименті, включаючи такі часто використовувані їх різновиди, як:

 • негорючі водоемульсійні фарби універсальні, що використовуються для зовнішніх і внутрішніх робіт;
 • латексні фарби для проведення внутрішніх робіт, що використовуються для фарбування цегляних, гіпсових бетонних, відштукатурених поверхонь;
 • фарби по металу, що створюють ефективну захисну антикорозійну плівку і виконують декоративну функцію;
 • матові та глянцеві фарби для стель;
 • спеціальні фарби для широкого спектру внутрішніх та зовнішніх робіт та ін.

Сертифіковані лакофарбові продукти європейської якості реалізуються в нашому інтернет-магазині недорого. При цьому ИрКом пропонує купити будь-які об'єми водоемульсійної фарби, фарби по металу та інших лакофарбових матеріалів з доставкою по Києву, до Житомира та інших міст України. При необхідності фахівці нашого магазину з задоволенням дадуть вам відповідь на будь-які питання, пов'язані з вибором відповідного асортименту, організацією оптових поставок, співпраці та іншим.

Вгору