Знижки до -20%
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шпаклівки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Шпаклівка

Шпаклівка - один з популярних будівельних матеріалів, що активно використовується майстрами для підготовки поверхонь стін до оздоблювальних робіт - обклеювання шпалерами, укладання плитки, фарбування, обробки щілин та інших отворів дерева і для багатьох інших цілей.

Шпаклювання, що використовується в процесі шпаклювання, являє собою пастоподібний матеріал, що дозволяє:

  • вирівняти поверхню перед обробкою;
  • згладити нерівності та шорсткості;
  • заповнити тріщини та інші порожнечі поверхні різної глибини.

Ще однією цінною якістю шпаклівки є її здатність підвищувати надійність зчеплення укладуваного оздоблювального матеріалу з підставою - гіпсовою плитою, штукатуркою, блоками, бетоном та іншими поверхнями.

Крім вирівнюючого ефекту, шпаклівка дозволяє створювати унікальні криволінійні елементи - від знайомих нам усіх арок і округлених кутів - до витіюватих ліпних прикрас і візерунчастих карнизів. Якісна шпаклівка, нанесена у відповідності з вимогами технології здатна значно поліпшити експлуатаційні характеристики оздоблювального матеріалу, підвищивши тим самим його міцність і довговічність.

Види шпаклівки

Поставляється на будівельний ринок у вигляді порошкового або пастоподібного матеріалу. В залежності від типу (складу) сполучних компонентів ділитися на:

  • на гіпсовій основі (екологічно чиста, створює ідеальний мікроклімат в приміщенні);
  • на цементній основі (як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт);
  • універсальні (відрізняється високою міцністю, не обсипається, чудово шліфується);
  • полімерні (використовується на остаточних етапах робіт, застосовується для закладення швів, стиків, тріщин після проникнення води);
  • фінішні (накладається на фінальній стадії оздоблювальних робіт для закладення дрібних тріщин, швів, подряпин тонким шаром);
  • водостійкі (використовується як при зовнішній, так і при внутрішній обробці бетонних, цементних, оштукатурених поверхонь).

Кожен з перерахованих типів підбирається з урахуванням технології нанесення і типу «оброблюваної» поверхні.

Акцент на якості!

З урахуванням міри відповідальності завдань, що стоять перед шпаклівкою, особливу увагу при виборі марки, складу і виробника слід приділяти якості і вимогам технології, що жорстко регламентує застосування різних видів шпаклівки для різних поверхонь.

Не менш важливий при виборі і правильний підбір матеріалів з якими шпаклівка буде використовуватися в єдиному складі - грунтовки, фарби, клею, фінішної шпаклівки та інших. Краще, якщо всі необхідні компоненти в повному обсязі будуть закуповуватися у одного виробника.

Широко застосовується шпаклівка і при проведенні ряду робіт з деревом.

Шпаклівка для деревини

Шпаклівка для деревини - універсальний засіб усунення дефектів дерев'яних поверхонь - щілин, порожнеч, отворів різного походження, тріщин та інших. Широко застосовується цей матеріал, зокрема, в процесі ремонту меблів. Вибір марки шпаклівки в даному випадку визначається з урахуванням технології її подальшої обробки - покриття фарбою або морилкою.

Використовують шпаклівку для деревини найчастіше для закладення невеликих сколів, тріщин та пустот. Можливе прошпаклювання глибоких дефектів, що проводиться в кілька прийомів.

Шпаклівка для паркету

Шпатлювання паркету, точніше щілин між укладеними паркетними дошками - обов'язкова складова технологічного процесу укладання паркетного покриття. Процедура шпаклювання - наступний етап після циклювання, дозволяє усунути щілини, де накопичується пил і бруд. В іншому випадку з часом незашпакльовані місця набувають характерного відтінку, що різко контрастує з загальним паркетним покриттям.

Шпатлювання паркету дозволяє усунути найдрібніші тріщини і дефекти дерев'яної дошки, що мають місце через порушення технології укладання та природного зносу. Застосування якісної шпаклівки для паркету - найпростіше, ефективне і недороге вирішення всіх перерахованих проблем.

Покупка шпаклівки в інтернет-магазині Ircom

Якщо вас цікавить широкий вибір, стабільно висока якість і доступні ціни шпаклівки, то пропозиції магазину Ircom - саме те, що вам потрібно. Ми гарантуємо вам всі можливості для зручного і вигідного вибору, професійні консультації з будь-яких питань, можливість купити продукт з доставкою по Києву, в Житомирі та будь-якому іншому місті України в найкоротший термін.

Вгору