Знижки до -20%
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

БIOзахисні засоби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Біозахисні засоби (антисептики) Ірком™

Натуральна деревина навіть з появою сучасних будівельних матеріалів користується підвищеним попитом, оскільки органічно поєднує у собі міцність, надійність та доведену до досконалості природну красу. Проте, благородну фактуру натурального матеріалу, що викликає естетичне та тактильне захоплення, можуть пошкодити всілякі біофактори, вологу та високі температурні навантаження, що призводять до займання. 

Для того, щоб надійно захистити матеріал від руйнування, продовживши термін служби конструкції, рекомендується періодично обробляти поверхню спеціальними засобами, представленими в широкому асортименті на віртуальній вітрині нашого інтернет-магазину. 

Найкращі суміші для комплексного захисту дерев'яних поверхонь

В ілюстрованому каталозі експоновано різнопланову продукцію, що постачається нам від відомого бренду Ірком. Усунути, а також запобігти розвитку у деревині цвілі, синяви та грибка покликаний Ірком біодоктор ІР-011 . Грунтовка з вираженими антисептичними властивостями не має запаху і не впливає на структуру дерева, тому однаково успішно використовується в зовнішніх та інтер'єрних роботах як основи грунтовки перед фінішною обробкою, так і без декоративного покриття.

Категорію антисептики для дерева із захисними та декоративними можливостями вигідно доповнює доктортекс Ірком ІР-013, сумісний із будь-якими сортами деревини. Унікальний засіб, який крім традиційних відтінків (білий, прозорий) може випускатися забарвленим у різні кольори дерева, рекомендовано до використання як зовні, так усередині приміщень, з метою декоративного оздоблення та антисептичного захисту наступних конструкцій з дерева:

  • вікна;
  • двері;
  • панелі та стіни;
  • фасади;
  • огорожі;
  • альтанки та ін.

До речі, ви можете замовити у нас концентровану ґрунтовку Ірком ІР-012 , яку можна використовувати як самостійне просочення попередньо розбавивши в необхідних пропорціях або додавати в будівельні суміші і ЛКМ.  

Звести до мінімуму ризик займання конструкції, що не схильна до прямих атмосферних впливів, а також гарантувати надійний захист від жуків-шкідників і патогенний мікрофлори допоможе вогнебіозахист для внутрішніх робіт Ірком ІР-014. Екологічний матеріал на водній основі містить у складі антипірени та активні компоненти з бактерицидним ефектом, за рахунок чого створюються оптимальні умови для профілактики руйнівної дії з боку біофакторів та вогню.

Примітно, що це просочування для деревини володіючи здатністю проникати в глибокі структури робочої основи, жодним чином не впливає на його природну текстуру. 

Для того, щоб купити антисептики для дерева або комбіновані варіанти, що забезпечують захист від біофакторів та вогню, не обов'язково жити у Києві, оскільки географія нашої діяльності поширюється на всю Україну. 

Вгору