Знижки до -20%
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Декоративні лазурі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Декоративна лазур Ірком™

З метою надання фактурі фінішного покриття більш презентабельного та доведеного до досконалості естетичного вигляду, активно використовується так звані лісуючі склади, об'єднані терміном,декоративна лазур. Нанесення подібної суміші дозволить надати блиску та специфічного відтінку поверхні, забезпечивши їй надійний захист від перепадів температур та механічних впливів. 

Примітно, що суміші не потребує додаткового розведення водою або іншими речовинами для змішування, оскільки реалізується у готовому вигляді. У цій групі товарів існує градація, як за декоративним ефектом та цільовим призначенням, так і підстав, роль яких можуть виконувати акрилові або поліуретанові смоли. Що ж до матеріалів для зовнішніх робіт, то в них переважають органічні розчинники. 

В ілюстрованому каталозі нашого інтернет-магазину блакит Ірком представлена різноплановим регулярно оновлюваним модельним поряд з широким діапазоном декоративні можливості. Уважно вивчивши асортимент продукції, що постачається нам безпосередньо від ТМ «Ircom», ви зможете підібрати оптимальний склад з необхідним ефектом під конкретні цілі.

Затребувані варіанти та їх особливості

Цікавить засіб, призначений для фарбування структурних фарб, декоративних штукатурок або фактурних шпалер на основі вінілу?  white">Декоративна акрилова блакить Emerka White – оптимальне вирішення. Рідина молочного кольору для інтер'єрних робіт має високу швидкість полімеризації і стійкість до механічних навантажень, а також очищення побутовими засобами. До речі, суміш, що створює ефект мерехтіння, не має запаху і є абсолютно безпечною для здоров'я. 

Кардинально перетворити фактурні поверхні, розташовані в інтер'єрі, допоможе діамантова декоративна блакит Ірком -

Canary Gold, що формує після полімеризації однорідну плівку з мерехтливим ефектом. Заявлені виробником властивості, що остаточно виявляються через 21-28 днів після нанесення, дозволяють успішно застосовувати склад для декорування:

  • фактурних вінілових шпалер;
  • текстурних ЛКМ;
  • фінішних штукатурок та інших готових поверхонь. 

Подібними техніко-експлуатаційними характеристиками і сферою застосування має декоративна лазурь для стін – Shimmer Carmine, придбати яку можна в нашому інтернет-магазині в готовому вигляді, упакованому в оригінальні відра із пластику місткістю 400 мл. 

Фірмовий модельний ряд вигідно доповнює засіб Red Gold достатнє мерехтливими елементами, що формують після висихання ефектну декоративну поверхню. 

Кожна експонована на віртуальній вітрині діамантова мрія блакитна купити яку можна з доставкою по Києву та в будь-яке місто України, не виходячи з квартири, доповнена детальним описом із зазначенням вартості. Такий підхід дозволяє швидко зорієнтуватися у достатку пропозицій та зробити правильний вибір.  

Вгору