Знижки до -20%
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Декоративні фарби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Декоративна фарба Ірком™

Мабуть, найпопулярнішим різновидом складів призначених для естетичного оздоблення різних поверхонь, розташованих в інтер'єрі або зовні приміщення, вважається декоративна фарба. У цю групу входять безлічі сумішей, з яких можна створювати імітацію різних типів поверхонь і текстур. Залежно від присутніх активних компонентів різноплановий модельний ряд може бути представлений алкідними, акриловими, латексними, силікатними та іншими сумішами.

Відвідавши наш інтернет-магазин, вам надається можливість замовити в режимі онлайн брендову продукцію від торгової марки «Ircom». Пряма співпраця зі іменитим виробником дозволяє нам надавати найлояльніший в Україні прайс на декоративні фарби зі 100% гарантією оригінальності. 

Актуальні варіанти та їх переваги

В ілюстрованому каталозі фірмова декоративна фарба купити яку, можна не відходячи від комп'ютера, експонована найбільш затребуваними товарними позиціями. 

Безперечним фаворитом вважається унікальний матеріал зі спеціальним ефектом, що імітує оксамитову або шовкову поверхню.  a>, що випускається у фасуванні по 0,8 і 2,5 л, призначена для використання в інтер'єрі житлового приміщення з метою створення розкішного покриття, що володіє високим показником презентабельності. За рахунок унікальної формули і покриття, що формується після полімеризації, зі спеціальним блиском, починаючи від перламутрового і закінчуючи металевим складом, рекомендований для нанесення на поверхню стін, стель, колон, ніш та інших елементів, що знаходяться в інтер'єрі. 

У порівнянні з альтернативними варіантами декоративна фарба Ірком має такі конкурентні переваги:

  • відсутність у складі токсичних компонентів;
  • високий показник екологічності;
  • можливість тонування водними пігментними пастами;
  • стійкість до дії вологи.

Для того щоб брендовий склад бездоганно виконував свої утилітарні функції, перед його нанесенням на робочу поверхню радимо попередньо ознайомитися з рекомендаціями щодо застосування. Подібна інформація прикріплена спільно з відомостями про вартість товарної картки. 

У цій категорії заслуговує на увагу склад Prothermal призначений для фарбування металевих основ підданих постійному впливу високих температур. 

Гарантія якості

Вся представлена на віртуальній вітрині декоративна фарба Ірком ціна якої варіюється в адекватному діапазоні, на На етапі виробництва проходить багаторівневий контроль якості, що виключає можливість купівлі неліквідної продукції. До речі, скористатися нашим сервісом та особисто переконатися в ефективності декоративних матеріалів від Ірком можуть не лише приватні особи, а й корпоративні клієнти, яким за оптових закупівель надаються вигідні фінансові пропозиції.

Вгору