Заказы, общей стоимостью менее 300 грн - отправляем по 100% предоплате

Політика конфіденційності

Адміністрація інтернет-магазину "ircom.in.ua" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів, а також тих, хто вносить свою інформацію при оформленні замовлення.

Вся інформація, яку Ви вкажіть при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "ircom.in.ua" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання замовлення, що надійшло.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне місце в строк.

Зареєструвавшись на сайті або підписавшись на розсилку, ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові акції, спеціальні програми та розпродажі.

Якщо у Вас виникнуть будь-які складнощі або питання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині "ircom.in.ua" - пишіть на адресу електронної пошти info@pinotex.com.ua і наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні Вашого питання!

Представники інтернет-магазину "ircom.in.ua" ніколи не вимагають у Вас дані пластикової картки або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин "ircom.in.ua" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

За певних обставин інтернет-магазин "ircom.in.ua" може попросити вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити безкоштовно в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Для того, щоб забезпечити вас інформацією, інтернет-магазин "ircom.in.ua" з вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації або підписці адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент ви можете відмовитися від даного роду інформування.

Інтернет-магазин "ircom.in.ua" використовує технологію cookie, за допомогою якої він взаємодіє особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості в "політиці безпеки" мають чисто інформативний характер і в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

З Договором Оферти можна ознайомиться перейшовши за посиланням - https://ircom.in.ua/ua/dogovor-oferty

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину в Киеві