Заказы, общей стоимостью менее 300 грн - отправляем по 100% предоплате

ІРКОМ

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Матеріал використовується для декорування готової поверхні усередині приміщень будь-якого призначення. Лазур є рідиною молочного кольору з наповнювачами, що створюють ефект мерехтіння.

Швидке замовлення

Лазур є рідиною з мерехтливими наповнювачами. Випускається у готовому вигляді, упакованому у фірмові пластикові відра, фасуванням по 400 мл.

Швидке замовлення

Засіб застосовується для декоративного оздоблення та одночасно захисту від впливу біологічного середовища на поверхні дерев'яних елементів усередині та зовні приміщень. Використовується для дерева різної обробки.

Швидке замовлення

Red Gold можна наносити на лакофарбові покриття, структурні фарби, текстурні вінілові шпалери та декоративні штукатурки. Лазур утворює на поверхні плівку з мерехтливими елементами.

Швидке замовлення

Дозволяє створити захисне покриття на поверхні готової декоративної штукатурки. Віск можна тонувати, використовуючи пасти кольорів на водній основі. Після висихання утворює на поверхні прозору плівку із напівглянсовим блиском.

Швидке замовлення

Мастика призначена для гідроізоляції поверхонь стін та підлоги, що знаходяться у приміщеннях з постійним підвищеним рівнем вологості або у безпосередньому контакті з водою.

Швидке замовлення

Це паста білого кольору з наповнювачем з мармурової крихти, який при нанесенні утворює специфічну структуру.

Швидке замовлення

Засіб застосовується для нанесення на дерев'яні та мінеральні поверхні як захисне покриття або декоративне оздоблення.

Швидке замовлення

Засіб використовується для захисного, а також декоративного покриття дерев'яних елементів інтер'єру, у тому числі меблів.

Швидке замовлення

Засіб застосовується для глибокого просочення з метою захисту деревини від проникнення біологічного середовища, а також як вогнезахисний засіб.

Швидке замовлення

Засіб призначений для антисептичної обробки поверхонь усередині та зовні приміщень. Ґрунтовка застосовується на вже заражених підставах, а також як профілактика від проникнення агресивного біологічного середовища.

Швидке замовлення

Склад застосовується для знезараження дерева від агресивного біологічного середовища. Грунтовка являє собою водний розчин із сильною антисептичною дією.

Швидке замовлення

Ґрунт використовується для обробки дерев'яних поверхонь перед нанесенням лаку. Крім того, грунт можна застосовувати як самостійне покриття за умови нанесення в кілька шарів.

Швидке замовлення

Акрилова ґрунтовка "Кварц" містить у своєму складі частинки піску, які при нанесенні рівномірно розподіляються по поверхні.

Швидке замовлення

Основне завдання ґрунтовки ІР-01 - зміцнити основу зовнішніх або внутрішніх поверхонь перед нанесенням декоративного оздоблення, а також поклейки шпалер або плитки.

Швидке замовлення

Штукатурка дозволяє створити на поверхні унікальний малюнок із золотим або срібним блиском.

Швидке замовлення

Застосовується для декоративного оздоблення поверхонь усередині та зовні приміщень. За допомогою штукатурки на підставі дисперсії акрилового полімеру "Марморіно" можна створити різні фактури на бетонних, цегляних та інших мінеральних засадах.

Швидке замовлення

Є штукатурною масою білого кольору, яку при бажанні можна тонувати в будь-які відтінки. Для тонування використовують пігменти на водній основі.

Швидке замовлення

Штукатурка дозволяє створити неповторну поверхню в інтер'єрі квартири чи офісу. "Танамі" застосовується тільки для високоякісного внутрішнього оздоблення.

Швидке замовлення

Призначена для декоративного оздоблення інтер'єрів приміщень житлового та громадського призначення. Використовується для створення покриття, що імітує грубо обтесаний природний камінь, а також інші ефекти.

Швидке замовлення

Засіб використовується для декоративного оздоблення дерев'яних і дерево містять поверхонь інтер'єру, які не піддаються інтенсивному експлуатаційному навантаженню.

Швидке замовлення

Засіб застосовується для захисту, а також як декоративне оздоблення деревних і матеріалів, що містять дерево (плит ДСП, МДФ, інші).

Швидке замовлення

Засіб застосовується для нанесення на декоративні штукатурки або шпаклівки із захисною метою, а також покращення зовнішнього вигляду готового декоративного оздоблення.

Швидке замовлення

Є сумішшю натуральних і синтетичних восків і застосовується для утворення захисного шару готової венеціанської штукатурки.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину в Киеві