Заказы, общей стоимостью менее 300 грн - отправляем по 100% предоплате

ІРКОМ Зі знижкою

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Фарба використовується для декоративного оздоблення усередині приміщень для створення бархатистого покриття зі специфічним блиском. При необхідності матеріал можна тонувати, використовуючи пігменти на водній основі.

Швидке замовлення

Це паста білого кольору з наповнювачем з мармурової крихти, який при нанесенні утворює специфічну структуру.

Швидке замовлення

Засіб призначений для антисептичної обробки поверхонь усередині та зовні приміщень. Ґрунтовка застосовується на вже заражених підставах, а також як профілактика від проникнення агресивного біологічного середовища.

Швидке замовлення

Склад застосовується для знезараження дерева від агресивного біологічного середовища. Грунтовка являє собою водний розчин із сильною антисептичною дією.

Швидке замовлення

Засіб застосовується для захисту, а також як декоративне оздоблення деревних і матеріалів, що містять дерево (плит ДСП, МДФ, інші).

Швидке замовлення

ІРКОМ (IRKOM) - Лак паркетний однокомпонентний ІР-16 на водній основі, зручний у нанесенні, міцний, стійкий до механічних пошкоджень. Ключові переваги: Проста процедура застосування. Не має запаху. Непоганий показник зносостійкості. Освіжає деревне покриття. Відмінно заповнює пори. Містить високу адгезію та відмінно шліфується. Швидко висихає. Баланс міцності та еластичності. Непогана розтікання по поверхні. Високий вміст сухого залишку. Не завдає шкоди здоров'ю людини та навколишньому середовищу.

100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину в Киеві